0541 459 80 47

 
Karşıyaka Araç Kiralama

Kaliteli araç kiralama hizmeti için İzmir Kuray Karşıyaka Araç Kiralama Hizmeti sunan firmamızla iletişime firmamızla geçebilirsiniz. Araçlarımızın bakımları sürekli olarak takip edilmektedir. Ve bakımları sürekli olarak kontrol edilmektedir. Firmamızın iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz. Araçlarımızın tam bakımları sürekli olarak yapıldığı için kötü durumlara önlem alınmaktadır. Profesyonel olarak araç kiralama hizmetini sunduğumuz firmamıza gelerek sizin için sunmuş olduğumuz paketler hakkında inceleme işlemlerinizi sağlayabilirsiniz veya internet üzerinden web sitemize kolayca ulaşarak bilgileri bu şekilde de edinebilirsiniz. Her bütçeye göre uygun kiralama  seçenekleri barındıran firmamıza tercih edeceğiniz model hakkında da bilgi almak için gelebilirsiniz. Bununla birlikte kiralama parametreleri günlük, aylık, haftalık yada yıllık olabilmektedir. Bu parametreleri belirleyen diğer bir nokta ise aracın yaktığı yakıt türüdür. Yakıt türü olarak benzinli bir model tercih ediyorsunuz bu fiyatta artışa neden olabilir. Bununla birlikte dizel modeller daha çok tercih edilebilmektedir.

İzmir Karşıyaka araç kiralama fiyatları

Tatil için gitmek istediğiniz yere uçakla veya otobüsle gidiş yolculuğundan daha kolay olabilen ve istediğiniz her yeri gezme imkanı sunabilen araçlarla tatilinizi çok daha keyifli geçirebilirsiniz. Bununla birlikte İzmir Karşıyaka araç kiralama hizmeti olarak hizmet verdiğimiz firmamıza gelerek kiralama seçeneklerini öğrenebilirsiniz. Bununla birlikte kiralayacağınız aracın kiralama işleminden sonra ertesi gün veya işlemler bittikten sonra teslimatının sağlanması gerekir. Bu durum oluşmadığında ek ücrete neden olabilmektedir. Profesyonel olarak araç kiralama hizmeti verdiğimiz firmamıza ulaşarak konu hakkında bilgi alabilirsiniz. 

İzmir Karşıyaka araç kiralama avantajları

İzmir Karşıyaka araç kiralama firması olarak sizlerin daha keyifli bir rahat bir yolculuk yapabilmesi için işlem yapacağınız zaman aracın sigortalama işlemi de sağlanabilir. Bu da ek ücrete neden olan bir durum olabilmektedir. Küçük kazalarda sizin tarafınızdan veya karşı taraftan olabilecek hasarlara karşı sizleri korumaya alan bir sistemdir. Ücret olarak değişkenlik gösteren bir durum olduğu için aracın modeline göre değişebilir.


 

FIYATLARA NELER DAHIL

MESAFE HESAPLAMA

BÜLTENE ABONE OLUN       
Copyright © 2016 . Tüm Hakları Saklıdır Bu site, Sahin Diktepe tarafından Rent A Car Pro Paket Sistemi ile hazırlanmıştır